Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej

Pielgrzymka rowerowo-autokarowa

Brzęczkowice-Wadowice-Kalwaria Zebrzydowska

30.04-02.05

Zapraszamy do pielgrzymowania od Matki Bożej Bolesnej do Matki Bożej Kalwaryjskiej. Proponujemy dwa warianty pielgrzymki, aby każdy miał szansę z niej korzystać.

Przedstawiamy ramowy plan wspólnego pielgrzymowania (może ulec zmianie):

19:00 Pakowanie bagaży pielgrzymów rowerowych

6:00 Eucharystia w Brzęczkowicach

7:15 Wyjazd rowerzystów  z Brzęczkowic do Wadowic (65km)

Obiadokolacja i nocleg pielgrzymów rowerowych w Wadowicach (Dom Rekolekcyjny Karmelitów Bosych)

7:00 Wyjazd autokaru z Brzęczkowic

7:30 Śniadanie grupy rowerowej

9:00 Msza św. w Wadowicach

Zwiedzanie Muzeum Domu Rodzinnego św. Jana Pawła II

Czas wolny dla pielgrzymów autokarowych/wyjazd grupy rowerowej do Kalwarii Zebrzydowskiej (20 km)

Przejazd pielgrzymów autokarowych do Kalwarii Zebrzydowskiej

18:00 Obiadokolacja

19:00/19:30 Modlitwa wieczorna w Kalwarii

Nocleg pielgrzymów rowerowych i autokarowych w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej (Pokoje wieloosobowe z łazienką na korytarzu)

8:00 Eucharystia

9:00 Śniadanie

10:00/10:30 Dróżki maryjne prowadzone przez ojców Bernardynów (7 km – ok. 4 h marszu)

Gdyby ktoś nie czuł się na siłach może pozostać na miejscu

16:00 Obiadokolacja

17:00 Załadunek rowerów do samochodu dostawczego/odjazd wszystkich pielgrzymów autokarem do Brzęczkowic

Zakończenie pielgrzymki – dojazd do Brzęczkowic

WERSJA ROWEROWA

Cena 400 zł

Cena obejmuje: noclegi i posiłki, bilet wstępu do muzeum, ubezpieczenie NNW, transport roweru  samochodem dostawczym do Brzęczkowic, transport autokarem do Brzęczkowic.

Na całej trasie będzie nam towarzyszył samochód dostawczy, który będzie do naszej dyspozycji w razie awarii roweru czy kłopotów ze zdrowiem. Zabierze również nasze bagaże oraz zapas wody. Prosimy, aby zaopatrzyć się w  zapasową dętkę i  kamizelkę odblaskową. Rower ma mieć obowiązkowo oświetlenie przednie i tylne oraz dzwonek. Uczestnik powinien posiadać kask.

Można zapisać się poprzez link: https://forms.gle/6Yy4VvkygjLzRX1e9 lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

Zapisy potrwają do 07.04. PRZY ZAPISIE prosimy o wpłacenie zadatku (50 zł). Po dokonaniu przelewu na konto, proszę wysłać potwierdzenie przelewu na e-mail: pielgrzymkabrzeczkowice@gmail.com. Nie przesłanie potwierdzenia przelewu w terminie do 2 dni od przesłania formularza jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w pielgrzymce. Resztę kwoty (350 zł) należy wpłacić do dnia 07.04.

Uczestnicy do 15. roku życia muszą jechać z opiekunem! Rodzice/opiekunowie niepełnoletnich uczestników zobowiązują się do odebrania dziecka z trasy w razie jakichkolwiek problemów.

Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy: Parafia Matki Bożej Bolesnej
Nr konta: 58 1950 0001 2006 7789 9124 0002
Tytułem: Kalwaria rowerowa, nazwisko i imię

WERSJA AUTOKAROWA

Cena: 240 zł

Cena obejmuje: noclegi i posiłki, bilet wstępu do muzeum, ubezpieczenie NNW, transport autokarem.

Można zapisać się poprzez link: https://forms.gle/wDtUHNYECTY3SLWe7 lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

Zapisy potrwają do 07.04. PRZY ZAPISIE prosimy o wpłacenie zadatku (50 zł). Po dokonaniu przelewu na konto, proszę wysłać potwierdzenie przelewu na e-mail: pielgrzymkabrzeczkowice@gmail.com. Nie przesłanie potwierdzenia przelewu w terminie do 2 dni od przesłania formularza jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w pielgrzymce. Resztę kwoty (190 zł) należy wpłacić do 07.04.

Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy: Parafia Matki Bożej Bolesnej
Nr konta: 58 1950 0001 2006 7789 9124 0002
Tytułem: Kalwaria autokarowa, nazwisko i imię

Zapraszamy również na spotkanie informacyjne dla pielgrzymów rowerowych 11.04 o godz. 19:00 do  Domu Parafialnego.