Grupy parafialne

Grupy modlitewne i formacyjne w parafii

Grupy formacyjne i modlitewne parafii Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach Brzęczkowicach (2022/2023):

Apostolstwo Dobrej Śmierci

II środa miesiąca po Mszy św. 18.00 odprawianej za zmarłych i żywych członków

Osoba odpowiedzialna:         Maria Michalska

Chór „Vox Dei”

Spotkania:                               poniedziałek, godz. 18.00

Osoba odpowiedzialna:         Aleksandra Jędczyk/Artur Woźniak

Barbara Drobiec

Opiekun:                                 informacja będzie podana we wrześniu

Dzieci Maryi

Spotkania:                               sobota, godz. 10.00

Osoba odpowiedzialna:         Karina Dejworek

Opiekun:                                informacja będzie podana we wrześniu

Domowy Kościół

Spotkania:                               W zależności od kręgu

Osoba odpowiedzialna:         Dariusz i Magda Sobczakowie

Marek i Grażyna Paradowscy

Krąg biblijny

Spotkania:                               środa godz. 19.00

Osoba odpowiedzialna:        informacja będzie podana we wrześniu

Legion Maryi

Spotkania:                              wtorek /czwartek godz. 18.45

Osoba odpowiedzialna:         Ewa Król

Kontakt:                                 Helena Sieka

Opiekun:                                informacja będzie podana we wrześniu

Służba liturgiczna

Spotkania:                               sobota, godz. 9.00

Opiekun:                                informacja będzie podana we wrześniu

Oaza Ruch Światło-Życie

Spotkania:                               piątek, godz. 18.00 (Msza św. i spotkania formacyjne)

Osoba odpowiedzialna:         Sonia Goj

Opiekun:                                informacja będzie podana we wrześniu

Rada Parafialna

Osoba odpowiedzialna:         Urszula Rasek

Przewodniczący:                    ks. Rafał Lar

Straż Honorowa NSPJ

Spotkania:                               czwartek (adoracja)/I niedziela miesiąca(msza św. 7.00)

Osoba odpowiedzialna:        Maria Michalska

Opiekun:                                    informacja będzie podana we wrześniu

Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Osoba odpowiedzialna:         Sławomir Warzecha

Opiekun:                                     ks. Rafał Lar

Zespół Charytatywny

Spotkania:                              I piątek miesiąca (msza 8.00 i spotkanie)

Osoba odpowiedzialna:      Urszula Mokry

Opiekun:                                 ks. Rafał Lar

Żywy Różaniec

Spotkania:                              III niedziela miesiąca (msza św. 7.00), pon. 8.00/18.00

Osoba odpowiedzialna:     Jerzy Patałong,

Opiekun:                                informacja będzie podana we wrześniu

Grupa Fatimska

Spotkania:                             13 dzień miesiąca

Opiekun:                                p. Małgorzata

Czciciele Bożego Miłosierdzia

Spotkania:                              codziennie na koronce o 15.00

III piątek miesiąca msza św. o 15.00

Opiekun:                                 Maria Michalska

Koło Misyjne

Spotkania:                              II piątek miesiąca godz. 18.45

Odpowiedzialny:                  informacja będzie podana we wrześniu

Poradnia Życia Rodzinnego

Spotkania:                             Dom katechetyczny 

Odpowiedzialny:                  Urszula Przebierała

                                                   Jagoda Warzecha

                                                   Teresa Mauer

Ewangeliczny Zespół Dzielenia

Spotkania:                              I i III wtorek po Mszy Św. o 18.45 IV środa uwielbienia,

Odpowiedzialny:                   Marek i Anna

Kontakt:

Świetlica środowiskowa Caritas

Spotkania:                              od poniedziałku do piątku

Odpowiedzialny:                   Mariusz

Młodzież

Spotkania:                              wg ogłoszeń

Odpowiedzialny:                   Marta Kołodziej