Roraty 2023

Parę ogłoszeń odnośnie naszych Rorat:

1. Przedłużamy termin dostarczenia do zakrystii karty z wklejonymi kontrolkami z datami obecności na roratach. Można to zrobić do 01.01.2024. Przynieście kartę nawet, gdy byliście tylko na jednych Roratach.
  2. Prześlijcie na maila zdjęcie zbudowanej szopki parafiabrzeczkowice@gmail.com
  3. Zapraszamy Was na Msze święte w każdą niedzielę i święto o 10:30. W tym radosnym czasie Bożego Narodzenia chcemy razem kolędować przy żłóbku po Mszach o 10:30. 31.12 w ramach naszego kolędowania zapraszamy Was do przyjęcia błogosławieństwa całymi rodzinami. Jednak już 01.01 zostańcie na wspólne śpiewanie kolęd przy naszym brzęczkowickim żłóbku.
  4. Zachęcamy, abyście stworzyli grzechotki, „przeszkadzajki”. Dzięki temu nasze kolędowanie będzie jeszcze piękniejsze
  5. 06.01 zapraszamy Was wyjątkowo na Mszę św. o 12:00. Po niej wyruszymy w Orszaku Trzech Króli, który zakończy się kolędowaniem na mysłowickim rynku. Przebierzcie się za aniołków i pastuszków.
  6. 07.01 po Mszy o 10:30 odbędzie się rozdanie nagród za Roraty.

Zapraszamy na Roraty!

Poniżej nasza piosenka roratnia. Posłuchajcie, nauczcie się, byśmy mogli ją śpiewać na Roratach!