Aktualnośći

wydarzenia w parafii

Kolęda 2020/2021

Propozycja „kolędy alternatywnej” w roku 2020/2021:

Zapraszamy Mieszkańców poszczególnych ulic na mszę św. w Ich intencji. Eucharystie będą: w soboty o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 17.00 (dodatkowe), w tygodniu o godz. 18.00. Chcemy Wam  podarować błogosławieństwo i zestawy kolędowe (życzenia, opłatki, kredę, kadzidło, węgielek, wodę święconą, obrazek kolędowy). Jak się uda, po mszy Was odprowadzimy do domu;=)

Jeśli nie uda się Wam pojawić, wiedzcie, że się za Was modlimy i jesteśmy razem, mimo wszystko!

w 2020 r.:

Data

spotkanie

modlimy się w intencji Mieszkańców ulic

godz. mszy świętej

5.12. (sb)

1.              

Saperów Śląskich 1 i 2

16.30

6.12 (n)

2.              

Saperów Śląskich 3 i 4

17.00

7.12

3.              

Saperów Śląskich 6 i 8

18.00

9.12

4.              

Saperów Śląskich 10 i Kawy 2

18.00

10.12

5.              

Kawy 6 i 8

18.00

11.12

6.              

Kawy 10 i 12

18.00

12.12 (sb)

7.              

Brzęczkowicka 1 i 3

16.30

13.12 (n)

8.              

Brzęczkowicka 4 i 5

17.00

14.12

9.              

Brzęczkowicka 6 i 7

18.00

15.12

10.          

Brzęczkowicka 8 i 9

18.00

16.12

11.          

Brzęczkowicka 10 i 12 oraz 16-22

18.00

17.12

12.          

Korfantego 1 i 2

18.00

18.12

13.          

Korfantego 3 i 4

18.00

19.12 (sb)

14.          

Korfantego 5 i 6

16.30

20.12 (n)

15.          

Korfantego 7 i 8

17.00

21.12

16.          

Korfantego 9 i 10

18.00

22.12

17.          

Korfantego 11 i 13

18.00

23.12

18.          

Korfantego 15 i 19

18.00

27.12 (n)

19.          

Wały 1 i 2

17.00

28.12

20.          

Wały 3 i 5

18.00

29.12

21.          

Wały 6 i 10

18.00

30.12

22.          

Nygi 1 i 3

18.00

Propozycja na rok 2021 zostanie ogłoszona nieco później…

 

                                                                                               Wasi Duszpasterze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan tras kolędowych 2019/2020 (Kolejowa-Słupna-osiedle {od Nygi do Saperów}Ziętka):

Data   Trasa nr kolędy
niedziela

 

01.12.2019

od godz. 14.00

1 Leśniczówka, Kolejowa 111-82 [? ] 1.
2 Mielęckiego (od końca) [? ] 2.
3 Kolejki Konnej (od końca) [27] 3.
4 Kolejowa 62-78, 89-55 [?] 4.
5 Kolejowa 60a-4 [31] 5.
sobota

 

07.12.2019

od godz. 12.00

1 Polna 16, Dziewanny, Kolejowa 49-21 [21] 6.
2 Rumiankowa, Kolejowa 17-1 [29] 7.
3 Bławatków, Polna 12-6, Żytnia [26] 8.
4 Korczaka, Oświęcimska 70-60 [18] 9.
niedziela

 

08.12.2019

od godz. 14.00

1 Stadionowa, Caspariego [45] 10.
2 Skośna, Oświęcimska 29-21 [32] 11.
3 Sułkowskiego, Promenady [28] 12.
4 Rzeczna, Kani [23] 13.
piątek

 

13.12.2019

od godz. 15.00

1 Żeromskiego, Krótka 2, Głowackiego [31] 14.
2 Portowa 27-5 [38] 15.
3 Portowa 32-2 [27] 16.
4 Nygi 7b, 7a, 7 [48] 17.
sobota

 

14.12.2019

od godz. 12.00

1 Nygi 5e, 5d, 5c [32] 18.
2 Nygi 5b, 5a, 5 [30] 19.
3 Nygi 3b, 3a, 3 [45] 20.
4 Nygi 1c, 1b, 1a, 1 [39] 21.
5 Hlonda 5, 3c, 1a, 1, domy prywatne [27] 22.
niedziela

 

15.12.2019

od godz. 14.00

1 Hlonda   7b, 7a, 7 [30] 23.
2 Hlonda 3a, 3b, 3 [32] 24.
3 Hlonda   9, 7d, 7c [34] 25.
4 Hlonda   9b, 9a [30] 26.
poniedziałek

 

16.12.2019

od godz. 15.00

1 Hlonda 2 [33] 27.
2 Hlonda 2a [26] 28.
3 Hlonda 2c, 2b [22] 29.
4 Hlonda 4a, 4 [40] 30.
wtorek

 

17.12.2019

od godz. 15.00

1 Hlonda 6, 4b [40] 31.
2 Hlonda 8, 6a [52] 32.
3 Hlonda 8b, 8a [46] 33.
4 Hlonda 10 [27] 34.
środa

 

18.12.2019

od godz. 15.00

1 Hlonda 10a [32] 35.
2 Hlonda 12 [27] 36.
3 Hlonda 12a [32] 37.
4 Wały 10b, 5b [39] 38.
czwartek

 

19.12.2019

od godz. 15.00

1 Wały 10a, 10 [40] 39.
2 Wały 6a, 3 [42] 40.
3 Wały 6, 2b [43] 41.
4 Wały 3b, 3a [40] 42.
piątek

 

20.12.2019

od godz. 15.00

1 Wały 2a, 2 [40] 43.
2 Korfantego 9, 7a, 7 [40] 44.
3 Korfantego 5a, 5 [52] 45.
4 Korfantego 13, 11, 9a [46] 46.
sobota

 

21.12.2019

od godz. 12.00

1 Wały 5a, 5 [55] 47.
2 Wały 1a, 1 [55] 48.
3 Korfantego 3 [90] 49.
4 Korfantego 1 [63] 50.
5 Korfantego 2a, 2 [52] 51.
niedziela

 

22.12.2019

od 14.00

1 Korfantego 6a, 6 [25] 52.
2 Korfantego 15a, 15 [51] 53.
3 Korfantego 10a, 10 [51] 54.
piątek

 

27.12.2019

od godz. 15.00

1 Korfantego 17a, 17 [36] 55.
2 Korfantego 19a, 19 [38] 56.
3 Nad Przemszą 79-43 57.
4 Nad Przemszą 41-1 58.
sobota

 

28.12.2019

od godz. 12.00

1 Korfantego 8, 4 [45] 59.
2 Korfantego 15b, 13a [43] 60.
3 Korfantego 4a, 2b [49] 61.
4 Kawy 2b, 2a, 2 [45] 62.
niedziela

 

29.12.2019

od godz. 14.00

1 Brzęczkowicka 1b, 1a, 1 [54] 63.
2 Brzęczkowicka 3b, 3a, 3 [47] 64.
3 Brzęczkowicka 8a, 8 [47] 65.
4 Brzęczkowicka 10b,10a [49] 66.
poniedziałek

 

30.12.2019

od godz. 15.00

1 Kawy 12b, 12a [30] 67.
2 Kawy 12, 10a [35] 68.
3 Kawy 10, 8 [25] 69.
4 Kawy 6a, 6 [25] 70.
czwartek

 

02.01.2020

od godz. 15.00

1 Brzęczkowicka 5b, 5a, 5 [43] 71.
2 Brzęczkowicka 12a, 7b [34] 72.
3 Brzęczkowicka 7a, 7 [40] 73.
4 Brzęczkowicka 6a, 4c [39] 74.
piątek

 

03.01.2020

od godz. 15.00

1 Brzęczkowicka 6, 4b [32] 75.
2 Brzęczkowicka 9a, 9, 4a, 4, 16-22 [25] 76.
3 Brzęczkowicka 12 [28] 77.
4 Brzęczkowicka 8c [37] 78.
sobota

 

04.01.2020

od godz. 12.00

1 Brzęczkowicka 8b [31] 79.
2 Brzęczkowicka 10, 8d [38] 80.
3 Saperów Śl. 10a, 3a [37] 81.
4 Saperów Śl. 10, 3 [30] 82.
niedziela

 

05.01.2020

od godz. 14.00

1 Saperów Śl. 8b, 8a, 8, 6d [38] 83.
2 Saperów Śl. 6c, 6b, 6a, 6 [40] 84.
3 Saperów Śl. 4b 4a, 4, 2d [35] 85.
wtorek

 

07.01.2020

od godz. 15.00

1 Saperów Śl. 2c, 2b, 2a, 2 [35] 86.
2 Saperów Śl. 1c, 1b, 1a, 1 [38] 87.
3 Stoińskiego, Ziętka 77 [31] 88.
4 Podgórska, Ziętka 87 i 85 [23] 89.
środa

 

08.01.2020

od godz. 15.00

1 Polna 34-28, Ziętka 112 [28] 90.
2 Ziętka 118-116 [25] 91.
3 Ziętka 100 e-86 [23] 92.
czwartek

 

09.01.2020

od godz. 15.00

1 Ziętka 110-100f [21] 93.
2 Polna 24, 22, Ziętka 84-62 [36] 94.
3 Ziętka 65-27 [39] 95.
piątek

 

10.01.2020

od godz. 15.00

1 Ziętka 52d-36 [20] 96.
2 Ziętka 60-52e [20] 97.
3 Polna 20-18, Zielona, Ziętka 64 [38] 98.
sobota

 

11.01.2020

od godz. 12.00

1 Polna 26, Miła [22] 99.
2 Wiśniowa, Ziętka 32-20 [20] 100.
3 Ziętka 16-12, 13-3, 2, Krótka (bez 2) [29] 101.
niedziela

 

12.01.2020

od godz. 15.00

1 kolęda dodatkowa 102.
2 kolęda dodatkowa 103.

Odwiedziny rozpoczynamy w miarę możliwości od najwyższych/ostatnich numerów/pięter mieszkań.

Prosimy zgłaszać ewentualne pomyłki i przeoczenia.

 

Cztery cele kolędy:

  1. wspólna modlitwa i błogosławieństwo,
  2. spotkanie i okazja do krótkiej rozmowy,
  3. aktualizacja danych,
  4. ewentualna ofiara na fundusz termomodernizacji budynków parafii.

Do zobaczenia na kolędzie!

Kolęda 2020/2021 - Parafia Matki Bożej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach

Aktualnośći

wydarzenia w parafii

Kolęda 2020/2021

Propozycja „kolędy alternatywnej” w roku 2020/2021:

Zapraszamy Mieszkańców poszczególnych ulic na mszę św. w Ich intencji. Eucharystie będą: w soboty o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 17.00 (dodatkowe), w tygodniu o godz. 18.00. Chcemy Wam  podarować błogosławieństwo i zestawy kolędowe (życzenia, opłatki, kredę, kadzidło, węgielek, wodę święconą, obrazek kolędowy). Jak się uda, po mszy Was odprowadzimy do domu;=)

Jeśli nie uda się Wam pojawić, wiedzcie, że się za Was modlimy i jesteśmy razem, mimo wszystko!

w 2020 r.:

Data

spotkanie

modlimy się w intencji Mieszkańców ulic

godz. mszy świętej

5.12. (sb)

1.              

Saperów Śląskich 1 i 2

16.30

6.12 (n)

2.              

Saperów Śląskich 3 i 4

17.00

7.12

3.              

Saperów Śląskich 6 i 8

18.00

9.12

4.              

Saperów Śląskich 10 i Kawy 2

18.00

10.12

5.              

Kawy 6 i 8

18.00

11.12

6.              

Kawy 10 i 12

18.00

12.12 (sb)

7.              

Brzęczkowicka 1 i 3

16.30

13.12 (n)

8.              

Brzęczkowicka 4 i 5

17.00

14.12

9.              

Brzęczkowicka 6 i 7

18.00

15.12

10.          

Brzęczkowicka 8 i 9

18.00

16.12

11.          

Brzęczkowicka 10 i 12 oraz 16-22

18.00

17.12

12.          

Korfantego 1 i 2

18.00

18.12

13.          

Korfantego 3 i 4

18.00

19.12 (sb)

14.          

Korfantego 5 i 6

16.30

20.12 (n)

15.          

Korfantego 7 i 8

17.00

21.12

16.          

Korfantego 9 i 10

18.00

22.12

17.          

Korfantego 11 i 13

18.00

23.12

18.          

Korfantego 15 i 19

18.00

27.12 (n)

19.          

Wały 1 i 2

17.00

28.12

20.          

Wały 3 i 5

18.00

29.12

21.          

Wały 6 i 10

18.00

30.12

22.          

Nygi 1 i 3

18.00

Propozycja na rok 2021 zostanie ogłoszona nieco później…

 

                                                                                               Wasi Duszpasterze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan tras kolędowych 2019/2020 (Kolejowa-Słupna-osiedle {od Nygi do Saperów}Ziętka):

Data   Trasa nr kolędy
niedziela

 

01.12.2019

od godz. 14.00

1 Leśniczówka, Kolejowa 111-82 [? ] 1.
2 Mielęckiego (od końca) [? ] 2.
3 Kolejki Konnej (od końca) [27] 3.
4 Kolejowa 62-78, 89-55 [?] 4.
5 Kolejowa 60a-4 [31] 5.
sobota

 

07.12.2019

od godz. 12.00

1 Polna 16, Dziewanny, Kolejowa 49-21 [21] 6.
2 Rumiankowa, Kolejowa 17-1 [29] 7.
3 Bławatków, Polna 12-6, Żytnia [26] 8.
4 Korczaka, Oświęcimska 70-60 [18] 9.
niedziela

 

08.12.2019

od godz. 14.00

1 Stadionowa, Caspariego [45] 10.
2 Skośna, Oświęcimska 29-21 [32] 11.
3 Sułkowskiego, Promenady [28] 12.
4 Rzeczna, Kani [23] 13.
piątek

 

13.12.2019

od godz. 15.00

1 Żeromskiego, Krótka 2, Głowackiego [31] 14.
2 Portowa 27-5 [38] 15.
3 Portowa 32-2 [27] 16.
4 Nygi 7b, 7a, 7 [48] 17.
sobota

 

14.12.2019

od godz. 12.00

1 Nygi 5e, 5d, 5c [32] 18.
2 Nygi 5b, 5a, 5 [30] 19.
3 Nygi 3b, 3a, 3 [45] 20.
4 Nygi 1c, 1b, 1a, 1 [39] 21.
5 Hlonda 5, 3c, 1a, 1, domy prywatne [27] 22.
niedziela

 

15.12.2019

od godz. 14.00

1 Hlonda   7b, 7a, 7 [30] 23.
2 Hlonda 3a, 3b, 3 [32] 24.
3 Hlonda   9, 7d, 7c [34] 25.
4 Hlonda   9b, 9a [30] 26.
poniedziałek

 

16.12.2019

od godz. 15.00

1 Hlonda 2 [33] 27.
2 Hlonda 2a [26] 28.
3 Hlonda 2c, 2b [22] 29.
4 Hlonda 4a, 4 [40] 30.
wtorek

 

17.12.2019

od godz. 15.00

1 Hlonda 6, 4b [40] 31.
2 Hlonda 8, 6a [52] 32.
3 Hlonda 8b, 8a [46] 33.
4 Hlonda 10 [27] 34.
środa

 

18.12.2019

od godz. 15.00

1 Hlonda 10a [32] 35.
2 Hlonda 12 [27] 36.
3 Hlonda 12a [32] 37.
4 Wały 10b, 5b [39] 38.
czwartek

 

19.12.2019

od godz. 15.00

1 Wały 10a, 10 [40] 39.
2 Wały 6a, 3 [42] 40.
3 Wały 6, 2b [43] 41.
4 Wały 3b, 3a [40] 42.
piątek

 

20.12.2019

od godz. 15.00

1 Wały 2a, 2 [40] 43.
2 Korfantego 9, 7a, 7 [40] 44.
3 Korfantego 5a, 5 [52] 45.
4 Korfantego 13, 11, 9a [46] 46.
sobota

 

21.12.2019

od godz. 12.00

1 Wały 5a, 5 [55] 47.
2 Wały 1a, 1 [55] 48.
3 Korfantego 3 [90] 49.
4 Korfantego 1 [63] 50.
5 Korfantego 2a, 2 [52] 51.
niedziela

 

22.12.2019

od 14.00

1 Korfantego 6a, 6 [25] 52.
2 Korfantego 15a, 15 [51] 53.
3 Korfantego 10a, 10 [51] 54.
piątek

 

27.12.2019

od godz. 15.00

1 Korfantego 17a, 17 [36] 55.
2 Korfantego 19a, 19 [38] 56.
3 Nad Przemszą 79-43 57.
4 Nad Przemszą 41-1 58.
sobota

 

28.12.2019

od godz. 12.00

1 Korfantego 8, 4 [45] 59.
2 Korfantego 15b, 13a [43] 60.
3 Korfantego 4a, 2b [49] 61.
4 Kawy 2b, 2a, 2 [45] 62.
niedziela

 

29.12.2019

od godz. 14.00

1 Brzęczkowicka 1b, 1a, 1 [54] 63.
2 Brzęczkowicka 3b, 3a, 3 [47] 64.
3 Brzęczkowicka 8a, 8 [47] 65.
4 Brzęczkowicka 10b,10a [49] 66.
poniedziałek

 

30.12.2019

od godz. 15.00

1 Kawy 12b, 12a [30] 67.
2 Kawy 12, 10a [35] 68.
3 Kawy 10, 8 [25] 69.
4 Kawy 6a, 6 [25] 70.
czwartek

 

02.01.2020

od godz. 15.00

1 Brzęczkowicka 5b, 5a, 5 [43] 71.
2 Brzęczkowicka 12a, 7b [34] 72.
3 Brzęczkowicka 7a, 7 [40] 73.
4 Brzęczkowicka 6a, 4c [39] 74.
piątek

 

03.01.2020

od godz. 15.00

1 Brzęczkowicka 6, 4b [32] 75.
2 Brzęczkowicka 9a, 9, 4a, 4, 16-22 [25] 76.
3 Brzęczkowicka 12 [28] 77.
4 Brzęczkowicka 8c [37] 78.
sobota

 

04.01.2020

od godz. 12.00

1 Brzęczkowicka 8b [31] 79.
2 Brzęczkowicka 10, 8d [38] 80.
3 Saperów Śl. 10a, 3a [37] 81.
4 Saperów Śl. 10, 3 [30] 82.
niedziela

 

05.01.2020

od godz. 14.00

1 Saperów Śl. 8b, 8a, 8, 6d [38] 83.
2 Saperów Śl. 6c, 6b, 6a, 6 [40] 84.
3 Saperów Śl. 4b 4a, 4, 2d [35] 85.
wtorek

 

07.01.2020

od godz. 15.00

1 Saperów Śl. 2c, 2b, 2a, 2 [35] 86.
2 Saperów Śl. 1c, 1b, 1a, 1 [38] 87.
3 Stoińskiego, Ziętka 77 [31] 88.
4 Podgórska, Ziętka 87 i 85 [23] 89.
środa

 

08.01.2020

od godz. 15.00

1 Polna 34-28, Ziętka 112 [28] 90.
2 Ziętka 118-116 [25] 91.
3 Ziętka 100 e-86 [23] 92.
czwartek

 

09.01.2020

od godz. 15.00

1 Ziętka 110-100f [21] 93.
2 Polna 24, 22, Ziętka 84-62 [36] 94.
3 Ziętka 65-27 [39] 95.
piątek

 

10.01.2020

od godz. 15.00

1 Ziętka 52d-36 [20] 96.
2 Ziętka 60-52e [20] 97.
3 Polna 20-18, Zielona, Ziętka 64 [38] 98.
sobota

 

11.01.2020

od godz. 12.00

1 Polna 26, Miła [22] 99.
2 Wiśniowa, Ziętka 32-20 [20] 100.
3 Ziętka 16-12, 13-3, 2, Krótka (bez 2) [29] 101.
niedziela

 

12.01.2020

od godz. 15.00

1 kolęda dodatkowa 102.
2 kolęda dodatkowa 103.

Odwiedziny rozpoczynamy w miarę możliwości od najwyższych/ostatnich numerów/pięter mieszkań.

Prosimy zgłaszać ewentualne pomyłki i przeoczenia.

 

Cztery cele kolędy:

  1. wspólna modlitwa i błogosławieństwo,
  2. spotkanie i okazja do krótkiej rozmowy,
  3. aktualizacja danych,
  4. ewentualna ofiara na fundusz termomodernizacji budynków parafii.

Do zobaczenia na kolędzie!