Grupy parafialne

Grupy modlitewne i formacyjne w parafii

Grupy formacyjne i modlitewne

parafii Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach Brzęczkowicach (2017/2018):

 

Apostolstwo Dobrej Śmierci

II środa miesiąca po Mszy św. 18.00 odprawianej za zmarłych i żywych członków

Osoba odpowiedzialna:         Maria Michalska

 

 

Chór „Vox Dei”

Spotkania:                               poniedziałek, godz. 18.00

Osoba odpowiedzialna:         Aleksandra Jędczyk/Artur Woźniak

Barbara Drobiec

Opiekun:                                 ks. Wojciech Kamiński

 

Dzieci Maryi

Spotkania:                               sobota, godz. 10.00

Osoba odpowiedzialna:         Karina Dejworek

Opiekun:                                 ks. Dawid Stawski

 

Domowy Kościół

Spotkania:                               W zależności od kręgu

Osoba odpowiedzialna:         Dariusz i Magda Sobczakowie

Marek i Grażyna Paradowscy

 

Krąg biblijny

Spotkania:                               środa godz. 19.00

Osoba odpowiedzialna:         ks. Wojciech Kamiński

 

 

Legion Maryi

Spotkania:                              wtorek /czwartek godz. 18.45

Osoba odpowiedzialna:         Ewa Król

Kontakt:                                 Helena Sieka

Opiekun:                                 ks. Grzegorz Wita

 

Służba liturgiczna

Spotkania:                               sobota, godz. 9.00

Opiekun:                                 ks. Dawid Stawski

 

Oaza Ruch Światło-Życie

Spotkania:                               piątek, godz. 18.00 (Msza św. i spotkania formacyjne)

Osoba odpowiedzialna:         Sonia Goj

Opiekun:                                 ks. Wojciech Kamiński

 

Rada Parafialna

Osoba odpowiedzialna:         Urszula Rasek

Przewodniczący:                    ks. Grzegorz Wita

 

Straż Honorowa NSPJ

Spotkania:                               czwartek (adoracja)/I niedziela miesiąca(msza św. 7.00)

Osoba odpowiedzialna:         Maria Michalska

Opiekun:                                ks. Grzegorz Wita

 

Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Osoba odpowiedzialna:         Sławomir Warzecha

Opiekun:                                ks. Grzegorz Wita

 

Zespół Charytatywny

Spotkania:                              I piątek miesiąca (msza 8.00 i spotkanie)

Osoba odpowiedzialna:         Urszula Mokry

Opiekun:                                ks. Grzegorz Wita

 

Żywy Różaniec

Spotkania:                              III niedziela miesiąca (msza św. 7.00), pon. 8.00/18.00

Osoba odpowiedzialna:         Jerzy Patałong,

Opiekun:                                ks. Grzegorz Wita

 

Grupa Fatimska

Spotkania:                              13 dzień miesiąca

Opiekun:                                p. Małgorzata

 

Czciciela Bożego Miłosierdzia

Spotkania:                              codziennie na koronce o 15.00

III piątek miesiąca msza św. o 15.00

Opiekun:                                 Maria Michalska

 

Koło Misyjne

Spotkania:                              II piątek miesiąca godz. 18.45

Odpowiedzialny:                   ks. Grzegorz Wita

 

Nazwa:                                   Poradnia Życia Rodzinnego

Spotkania:                              Kancelaria

Odpowiedzialny:                   Urszula Przebierała, Jagoda Warzecha, Teresa Mauer,

 

Ewangeliczny Zespół Dzielenia

Spotkania:                              I i III wtorek po Mszy Św. o 18.45 IV środa uwielbienia,

Odpowiedzialny:                   Marek i Anna

Kontakt:

 

Świetlica środowiskowa Caritas

Spotkania:                              od poniedziałku do piątku

Odpowiedzialny:                   Mariusz

 

Młodzież +

Spotkania:                              wg ogłoszeń

Odpowiedzialny:                   Marta Kołodziej