Cmentarz

Infomacje cmentarne

Dysponentów poniższych grobów prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w celu przedłużenia rezerwacji. Z datą wygaśnięcia rezerwacji, miejsca te będą przeznaczone przez zarządcę cmentarza do ponownego użycia.

Opłaty cmentarne: za zaległy okres 10 zł/rok, przedłużenie rezerwacji 20 zł/rok.

Lp.  

Nazwisko, imię, data ur. i śm. (przecinkami)

 

Data wygaśnięcia sektor grób
1 Andrzejewska Cecylia ur. 24/08/1897, zm. 11/06/1979 13/06/1999 SC 943
2 Andrzejewski Kazimierz ur. 21/01/1893, zm. 14/06/1978 17/06/1998 SC 940
3
4
5 Babiarek Marian ur. 31/01/1937, zm. 02/09/1994 06/09/2014 NC 79
6 Bajorek Józef ur. 14/02/1908, zm. 15/09/1986 23/09/2006 SC 1204
7 Balas Alojzy ur. 22/06/1900, zm. 01/01/1975 01/01/1995 SC 200
8 Bara Anna ur. 15/02/1908, zm. 24/09/1948 09/05/2014 SC 795
9 Bara Marta ur. 09/03/1903, zm. 24/06/1990 27/06/2010 SC 861
10 Bara Piotr ur. 21/07/1913, zm. 06/06/1983 06/06/2003 SC 1166
11 Bara Stefan ur. 03/12/1914, zm. 24/06/1985 28/06/2005 SC 862
12 Barczyk Augustyn ur. 28/05/1933, zm. 13/02/1950 30/04/2004 SC 785
13 Bemler Danuta ur. 13/09/1952, zm. 15/11/1986 19/11/2006 SC 1205
14
15 Biel Franciszek ur. 17/09/1904, zm. 20/05/1981 26/01/2018 SC 553
16 Bienia Scholastyka ur. 10/02/1892, zm. 07/02/1986, Kapuściok Maria ur. 07/12/1916, zm. 08/02/1992 11/04/2012 SC 1199
17 Bieroński Waldemar ur. 31/01/1959, zm. 11/04/1998 11/04/2018 NC 216
18 Błachut Elżbieta ur. 28/10/1911, zm. 12/10/1988 15/10/2008 SC 760
19 Bok Zofia ur. 28/11/1904, zm. 01/04/1985 01/12/2016 SC 405
20 Breske Jadwiga ur. 09/09/1895, zm. 24/07/1962 02/11/2007 SC 408
21 Brom Stanisław ur. 08/05/1914, zm. 17/01/1980 05/05/2010 SC 1027
22 Brudniok Matylda ur. 14/03/1897, zm. 02/03/1986 02/03/2006 SC 765
23
24
25 Ciepły Stanisław ur. 07/08/1943, zm. 13/08/1995 17/08/2015 SC 122
26 Cyba Gerard ur. 23/10/1934, zm. 22/12/1992 22/12/2012 NC 65
27
28 Czarnynoga Wiktor ur. 04/09/1909, zm. 04/08/1986 08/08/2006 SC 1200
29
30
31
32 Deja Alfred ur. –/–/—-, zm. –/–/1946 04/08/2008 SC 814
33 Deja Maria ur. 11/11/1889, zm. 28/06/1977 28/06/1997 SC 994
34 Denkowska Anna ur. 11/07/1896, zm. 25/01/1984 28/01/2004 SC 1099
35 Denkowska Cecylia ur. –/–/—-, zm. 20/12/1987 22/01/2008 SC 686
36 Denkowski Józef ur. 03/03/1931, zm. 01/10/1945 05/08/2008 SC 871
37 Dękowski Roman ur. 08/08/1912, zm. 02/12/1986 15/06/2016 SC 1153
38 Długaj Anna ur. 23/05/1910, zm. 23/02/1979 26/02/1999 SC 715
39 Długaj Emil ur. 02/04/1912, zm. 21/07/1976 29/07/1996 SC 716
40
41 Drescher Piotr ur. 10/07/1957, zm. 01/06/1996 05/06/2016 NC 139
42 Drobiec Edyta ur. –/–/—-, zm. –/–/1986 01/01/2006 SC 484
43 Durok Jadwiga ur. 13/06/1899, zm. 12/10/1978 18/12/2006 SC 768
44 Dylong Henryk ur. 12/02/1942, zm. 24/11/1993 24/11/2013 SC 263
45 Fabian Ewald ur. 19/05/1911, zm. 10/07/1989 10/07/2009 SC 803
46 Fabijańska Łucja ur. 25/11/1922, zm. 27/03/1994 27/03/2014 SC 1117
47
48 Frankowska Kazimiera ur. 22/02/1940, zm. 12/09/1993 15/09/2013 NC 84
49 Gabryś Amalia ur. 25/05/1913, zm. 11/08/1995 14/08/2015 SC 166
50 Gabryś Helena ur. 01/07/1910, zm. 16/10/1985 16/10/2005 SC 696
51 Gabryś Jerzy ur. 16/04/1936, zm. 29/08/1995 29/08/2015 SC 770
52 Gąsiorczyk Emanuel ur. 08/01/1935, zm. 10/05/1996 11/05/2016 NC 137
53
54 Głos Zygmunt ur. 11/07/1933, zm. 26/10/1995 28/10/2015 NC 127
55 Goj Magdalena ur. 31/03/1981, zm. 23/06/1998 23/06/2018 NC 219
56 Goj Szczepan ur. 16/09/1900, zm. 16/10/1978 16/10/1998 SC 972
57 Golisz Zofia ur. 14/04/1907, zm. 04/07/1988 08/08/2008 SC 799
58 Gołąb Wacław ur. 25/09/1936, zm. 13/08/1997 20/08/2017 NC 171
59 Gołdyn Stanisław ur. 01/06/1934, zm. 13/03/1969 12/11/2007 SC 319
60 Gorol Antonina ur. 12/03/1915, zm. 12/10/1990 27/07/2017 SC 229
61 Gorol Juliusz ur. 12/04/1907, zm. 12/05/1987 27/07/2017 SC 1209
62
63
64
65 Gwóźdź Monika ur. 25/03/1908, zm. 12/11/1973 16/11/1993 SC 218
66 Habryka Franciszek ur. 01/12/1898, zm. 05/01/1980 08/01/2000 SC 1150
67 Habryka Jan ur. 08/08/1956, zm. 19/01/1989 19/01/2009 SC 802
68 Habryka Marta ur. 30/07/1899, zm. 23/08/1988 23/08/2008 SC 1151
69 Habryka Rozalia ur. 08/05/1879, zm. 09/04/1963 09/11/2007 SC 387
70 Habryka Weronika ur. 28/02/1916, zm. 03/12/1952 03/12/1972 SC 751
71 Hachuła Augustyn ur. 26/10/1903, zm. 06/10/1972 09/10/1992 SC 1077
72 Hachuła Marta ur. 11/07/1905, zm. 16/12/1962 11/01/2008 SC 1076
73 Hanusa Ernestyn ur. 11/04/1928, zm. 07/07/1989, Hanusa Ryszard ur. 17/12/1962, zm. 21/04/1993 26/04/2013 SC 341
74
75 Hołota Szczepan ur. 24/12/1886, zm. 25/12/1970 25/12/1990 SC 1052
76 Hornik Anna ur. 11/05/1911, zm. 08/11/1987 09/11/2007 SC 713
77 Hornik Gertruda ur. 29/09/1899, zm. 25/06/1960 09/03/2008 SC 719
78
79 Hornik Piotr ur. 03/05/1964, zm. 05/04/1990 05/04/2010 NC 8
80 Hornik Szczepan ur. 22/12/1893, zm. 27/11/1955 09/03/2008 SC 436
81 Hrzibek Maria ur. 23/06/1878, zm. 02/10/1957 08/08/2008 SC 892
82 Hytrowski Stanisław ur. 06/11/1898, zm. 23/12/1983 29/12/2003 SC 873
83 Irzyk Stanisław ur. 14/11/1895, zm. 18/05/1945 01/01/2010 SC 887
84 Janecko Maria ur. 10/07/1905, zm. 22/02/1996 22/02/2016 SC 756
85 Janiel Herbert ur. 13/05/1931, zm. 12/08/1991 30/07/2017 SC 224
86 Jasiński Ryszard ur. 05/09/1934, zm. 16/04/1990 16/04/2010 SC 497
87 Jelonek Otylia ur. 28/10/1909, zm. 20/08/1971 23/08/1991 SC 264
88 Jędrzejczak Walenty ur. 22/01/1904, zm. 16/09/1980 19/09/2000 SC 1113
89 Jędrzejczak Wiktoria ur. 27/03/1904, zm. 20/04/1978 20/04/1998 SC 978
90 Juszczyk Roman ur. 28/02/1936, zm. 12/01/1991 15/01/2011 NC 23
91
92 Kamińska Wanda ur. 11/02/1953, zm. 29/10/2004 29/10/2006 SC 812
93 Karwicka Agnieszka ur. 08/05/1904, zm. 12/06/1993 12/06/2013 SC 766
94 Kasperczyk Fryderyk ur. 11/05/1919, zm. 16/02/1987 16/02/2007 SC 852
95 Kasperczyk Zofia ur. 13/05/1914, zm. 15/02/1989 18/02/2009 SC 753
97 Kawa Antoni ur. 25/08/1905, zm. 06/12/1983 10/12/2013 SC 1184
98 Kawa Berta ur. 15/01/1908, zm. 07/06/1998, Kawa Paweł ur. 29/08/1904, zm. 15/09/1988 07/06/2018 SC 826
99
100 Kawa Helena ur. 11/02/1910, zm. 24/12/1987 10/12/2017 SC 1185
101 Kawa Rozalia ur. –/–/—-, zm. –/–/1948 22/01/2008 SC 821
102 Kędziorczyk Elżbieta ur. 26/02/1931, zm. 27/02/1995 27/02/2015 SC 350
103 Kinas Henryk ur. 18/02/1931, zm. 17/02/1998 17/02/2018 SC 992
104 Klakus Klara ur. 23/12/1897, zm. 16/12/1989 16/12/2009 SC 1021
105 Klichta Krystyna ur. 19/06/1939, zm. 25/12/1996, Klichta Paweł ur. 25/01/1932, zm. 20/06/1994 25/12/2016 NC 103
106 Klimas Małgorzata ur. 08/06/1968, zm. 31/03/1997 31/03/2017 NC 163
107 Kloska Otylia ur. 24/06/1903, zm. 30/06/1977 03/07/1997 SC 98
108
109
110
111 Knapik Anna ur. 09/04/1909, zm. 08/04/1989, Knapik Zbigniew ur. 25/09/1911, zm. 28/12/1994 31/12/2014 SC 1005
112 Kobyliński Krzysztof ur. 07/12/1964, zm. 14/10/1996 14/10/2016 NC 147
113 Kolmas Genowefa ur. 09/07/1926, zm. 12/02/1986 16/02/2006 SC 528
114 Konieczna Teresa ur. 17/03/1910, zm. 03/12/1995 03/12/2015 SC 1114
115 Konieczny Wiktor ur. 16/10/1907, zm. 08/11/1983 22/06/2011 SC 1167
116 Kortyba Anna ur. 04/07/1902, zm. 13/04/1997 13/04/2017 SC 622
117 Kosma Elżbieta ur. 16/02/1902, zm. 10/05/1992 10/05/2012 SC 804
118 Kost Jadwiga ur. 14/04/1915, zm. 20/08/1995, Kost Józef ur. 01/03/1910, zm. 14/05/1998 16/05/2018 SC 131
119 Kowalska Marta ur. 12/06/1891, zm. 20/08/1975 05/02/2017 SC 627
120 Kowalski Jakub ur. 21/07/1882, zm. 21/11/1946 05/02/2017 SC 626
121 Kowolik Jan ur. 23/12/1893, zm. 29/07/1972 29/07/1992 SC 658
122 Kozioł Anna ur. 04/09/1905, zm. 19/09/1990 19/09/2010 SC 869
123 Krzemień Henryk ur. 05/01/1926, zm. 01/10/1988 04/10/2008 SC 614
124 Krzemień Łucja ur. 07/01/1922, zm. 18/03/1993 18/03/2013 SC 1051
125 Krzywański Jan ur. 23/06/1929, zm. 25/06/1995 29/06/2015 SC 247
126 Książek Dionizy ur. 27/09/1953, zm. 11/07/1997 11/07/2017 NC 169
127 Kucharski Józef ur. 25/02/1940, zm. 03/05/1993 31/05/2018 NC 78
128 Kuliberda Agnieszka ur. 15/12/1907, zm. 22/12/1996 22/12/2016 NC 156
129 Kulig Antoni ur. 05/06/1939, zm. 02/11/1995 04/11/2015 NC 129
130 Kurpanik Edward ur. 05/07/1934, zm. 05/09/1996 07/09/2016 SC 300
131 Kurpanik Szarlota ur. 26/02/1916, zm. 27/07/1993 27/07/2013 SC 301
132
133 Lelonek Alfred ur. 17/10/1913, zm. 19/01/1980 19/01/2000 SC 1036
134 Lelonek Maria ur. 09/03/1921, zm. 15/12/1994 15/12/2014 SC 1030
135 Lipińska Maria ur. 13/09/1894, zm. 29/10/1986 03/11/2016 SC 101
136 Lipiński Henryk ur. 12/07/1901, zm. 28/08/1977 03/11/2016 SC 100
137 Lipok – Mendera Berta ur. 29/06/1886, zm. 01/03/1959 01/03/1979 SC 1048
138 Lipok Matylda ur. 26/07/1887, zm. 12/07/1951 27/12/2008 SC 758
139 Lis Józef ur. 20/06/1935, zm. 04/01/1971 07/01/1991 SC 296
140 Liszka Otylia ur. 09/09/1912, zm. 19/09/1988, Liszka Teodor ur. 25/10/1908, zm. 21/11/1988 26/09/2008 SC 725
141 Macek Leon ur. 09/04/1904, zm. 09/11/1988 14/12/2007 SC 491
142
143 Magdziorz Jerzy ur. 09/11/1928, zm. 17/01/1985 21/01/2005 SC 1088
144 Malcherczyk Adelajda ur. 20/11/1904, zm. 28/02/1972 25/08/2016 SC 93
145 Malcherczyk Piotr ur. 16/04/1900, zm. 22/08/1980 25/08/2016 SC 94
146
147 Małkowska Elżbieta ur. 05/07/1912, zm. 30/11/1993 03/12/2013 NC 87
148 Manowski Kasper ur. 04/01/1870, zm. 26/05/1961 26/04/2008 SC 416
149 Marciniak Ludwik ur. 29/08/1901, zm. 28/02/1970 28/02/1990 SC 303
150 Marczyk Irena ur. 19/05/1911, zm. 13/07/1988 08/08/2008 SC 729
151
152
153
154 Marszałek Marta ur. 21/11/1899, zm. 08/05/1969 11/05/1989 SC 317
155 Matecki Alfred ur. 02/09/1929, zm. 07/03/1995 07/03/2015 NC 115
156 Mierny Józef ur. 17/03/1926, zm. 07/06/1991 10/06/2011 NC 34
157 Miśka Zygmunt ur. 18/06/1957, zm. 07/05/1993 07/05/2013 SC 695
158 Mucha Antonina ur. 17/01/1898, zm. 26/11/1989 26/11/2009 SC 307
159 Musiał Apolonia ur. 10/01/1891, zm. 08/04/1983 08/06/2003 SC 413
160 Niemiec Gertruda ur. 01/11/1905, zm. 04/04/1989 07/04/2009 SC 336
161 Niewolik Maria ur. 02/02/1900, zm. 11/07/1989 13/07/2009 SC 230
162 Nita Gertruda ur. 30/08/1907, zm. 24/02/1978 06/05/2006 SC 1003
163
164
165 Nowak Franciszek ur. 30/08/1890, zm. 16/04/1966 19/01/2008 SC 1055
166
167
168 Nycz Agnieszka ur. 30/12/1906, zm. 13/07/1985 13/07/2005 SC 1173
169 Okoń Gerard ur. 10/05/1927, zm. 11/01/1998 15/01/2018 NC 185
170 Olkowicz Jan ur. 25/05/1956, zm. 25/11/1997 28/11/2017 NC 181
171
172
173 Pająk Edward ur. 16/03/1938, zm. 08/12/1996 08/12/2016 NC 154
174 Palęga Leszek ur. 18/07/1937, zm. 10/07/1995 12/07/2015 NC 121
175 Palion Agnieszka ur. 21/01/1914, zm. 29/05/1998 02/06/2018 SC 150
176 Palion Maria ur. 20/01/1930, zm. 29/04/1996 02/05/2016 NC 136
177
178 Papoń Elżbieta ur. 20/02/1908, zm. 05/08/1985 05/08/2005 SC 439
179 Parzymies Bolesław ur. 01/07/1937, zm. 06/01/1990 06/01/2010 NC 2
180 Paskuda Piotr ur. 30/08/1907, zm. 24/01/1978 24/01/1998 SC 717
181 Patalong Genowefa ur. 09/09/1953, zm. 16/03/1998 16/03/2018 NC 212
182 Patalong Ignacy ur. 16/01/1890, zm. 01/01/1978 23/04/2009 SC 796
183 Patalong Jadwiga ur. 29/09/1893, zm. 04/09/1981 26/09/2011 SC 794
184 Pawełek Jan ur. 03/06/1932, zm. 26/06/1955 06/06/2018 SC 712
185 Pawlak Stanisław ur. 28/04/1906, zm. 09/12/1975 12/12/1995 SC 182
186 Pawlak Waleria ur. 11/01/1909, zm. 09/05/1991 09/05/2011 SC 366
187 Pawlik Agnieszka ur. 29/12/1892, zm. 28/09/1982 01/10/2002 SC 700
188 Pawlik Wiktoria ur. 03/12/1901, zm. 03/10/1963 24/02/2008 SC 382
189
190 Piestrzonek Gertruda ur. 08/01/1910, zm. 25/07/1996 25/07/2016 NC 143
191 Piestrzonek Magdalena ur. 21/06/1920, zm. 29/04/1993 30/04/2013 NC 75
192 Piguła Rudolf ur. 08/01/1915, zm. 10/04/1994 13/04/2014 NC 98
193
194 Pleban Łucja ur. 13/11/1920, zm. 17/02/1993 17/02/2013 SC 334
195 Polok Gertruda ur. 02/07/1911, zm. 09/11/1991 12/11/2011 SC 750
196 Polok Marta ur. 03/08/1893, zm. 01/05/1977 01/05/1997 SC 918
197 Polok Teodor ur. –/–/—-, zm. –/–/1981 09/08/2010 SC 749
198 Proąbka Hubert ur. 16/08/1930, zm. 13/10/1997 15/10/2017 NC 175
199 Przegendza Edmund ur. 01/08/1936, zm. 17/06/1997 17/06/2017 NC 168
200 Przegędza Jan ur. 01/10/1939, zm. 12/05/1988 12/05/2008 SC 775
201 Pypłacz Antonina ur. 01/05/1910, zm. 07/07/1998 11/07/2018 SC 214
202 Radwański Leon ur. 07/04/1927, zm. 10/11/1991 10/11/2011 NC 39
203 Rochacz Marianna ur. 12/03/1878, zm. 28/09/1958 08/03/2016 SC 558
204 Rokicki Władysław ur. 27/06/1941, zm. 15/06/1994 15/06/2014 NC 102
205 Rost Stanisław ur. 06/03/1942, zm. 23/05/1998 26/05/2018 NC 218
206 Rotko Berta ur. 22/07/1919, zm. 09/10/1988 12/10/2008 SC 1039
207 Rotko Jan ur. 22/07/1909, zm. 02/04/1970 02/04/2013 SC 853
208 Rozwadowska Marta ur. 23/01/1920, zm. 19/04/1955 27/01/2008 SC 612
209 Ruśniok Jan ur. 25/10/1934, zm. 02/06/1997 02/06/2017 NC 167
210
211 Rzepus Józef ur. 05/09/1943, zm. 02/03/1988 09/03/2008 SC 727
212 Sadecka Barbara ur. 29/03/1958, zm. 28/02/1998 07/03/2018 NC 186
213
214 Sielska Cecylia ur. 20/09/1909, zm. 28/09/1978 28/09/1998 SC 974
215 Sieroń Józef ur. 19/10/1933, zm. 20/12/1988 08/10/2013 SC 747
216 Skubiś Józef ur. –/–/1951, zm. 13/05/1998, Skubiś Krystyna ur. 23/06/1946, zm. 28/03/1995 16/05/2018 SC 1200A
217 Solich Albina ur. 27/03/1912, zm. 16/01/1984, Solich Antoni ur. 10/07/1902, zm. 25/01/1978 01/01/2017 SC 102
218 Sorek Marta ur. 09/09/1896, zm. 10/09/1968 02/11/2007 SC 512
219 Sorek Tomasz ur. 07/03/1894, zm. 06/12/1963 05/04/2014 SC 362
220 Spławińska Izabela ur. 11/04/1965, zm. 01/07/1977 14/05/2017 SC 1131
221 Sprenz Waleska ur. 13/12/1904, zm. 05/12/1980 09/02/2000 SC 111
222 Stalmach Augustyn ur. 20/08/1916, zm. 03/10/1989, Stalmach Gertruda ur. 28/09/1919, zm. 15/01/1996 18/01/2016 SC 951
223 Stokfisz Helena ur. 01/08/1906, zm. 25/02/1983 25/02/2003 SC 769
224 Stolarczyk Antonina ur. 13/06/1875, zm. 08/09/1962 27/11/2007 SC 409
225 Stolarczyk Leon ur. 21/10/1900, zm. 08/11/1965 31/12/2014 SC 39
226 Stolecki Jan ur. 16/09/1906, zm. 03/03/1977 12/11/2009 SC 880
227 Stolorz Maria ur. 13/08/1908, zm. 03/07/1973 13/09/2009 SC 250
228 Stolorz Wiktor ur. 05/10/1915, zm. 25/04/1989 27/04/2009 SC 745
229 Stopa Natalia ur. 04/08/1912, zm. 30/06/1998 30/04/2018 SC 598
230
231 Strzęp Piotr ur. 17/11/1911, zm. 20/07/1975 02/06/2002 SC 176
232 Suszka Felicja ur. 12/03/1920, zm. 18/10/1997, Suszka Jan ur. 13/10/1914, zm. 13/03/1991 21/10/2017 SC 1075
233 Szczok Gertruda ur. 22/10/1911, zm. 09/03/1990, Wożniak Anna ur. –/–/—-, zm. 19/03/1966 09/03/2010 SC 342
234 Szczok Wilhelm ur. 28/10/1916, zm. 12/12/1977 20/10/2004 SC 781
235 Szeja Erna ur. 28/04/1920, zm. 16/05/1992 16/05/2012 SC 314
236 Szeja Paweł ur. 29/06/1915, zm. 21/02/1985 03/07/2012 SC 788
237 Szendera Berta ur. 21/04/1907, zm. 08/03/1974 18/01/2005 SC 213
238 Szostek Ignacy ur. 16/06/1919, zm. 09/01/1981 09/01/2001 SC 818
239 Szostek Julia ur. 14/01/1917, zm. 29/12/1986 29/12/2006 SC 820
240 Szumilas Maria ur. 12/07/1889, zm. 22/05/1952 03/02/2008 SC 746
241 Szymańska Emilia ur. 04/02/1907, zm. 25/03/1988 25/04/2008 SC 676
242
243 Ślązak Eugenia ur. 03/04/1942, zm. 19/03/1993 19/03/2013 NC 69
244 Śliwiński Jan ur. 10/12/1939, zm. 09/05/1991 13/05/2011 NC 32
245 Śliżka Lidia ur. 20/06/1937, zm. 03/09/1975 03/09/1995 SC 639
246 Świtała Emilia ur. 05/06/1921, zm. 06/03/1994 10/03/2014 NC 94
247
248 Turliński Wojciech ur. 25/01/1961, zm. 27/10/1990 02/11/2010 NC 19
249 Tuszyński Roman ur. 05/08/1899, zm. 08/08/1983 08/08/2003 SC 305
250
251 Walecka Małgorzata ur. 21/03/1914, zm. 04/03/1992 04/03/2012 SC 982
252 Walecki Wilhelm ur. 03/01/1903, zm. 08/03/1978 08/03/1998 SC 981
253 Waszkowski Michał ur. 02/03/1981, zm. 29/03/1994 31/03/2014 NC 96
254 Wawrzyczek Franciszek ur. 16/09/1903, zm. 25/06/1991, Wawrzyczek Leokadia ur. –/–/—-, zm. –/–/1987 28/06/2011 SC 673
255 Wawrzyczek Renata ur. 09/08/1940, zm. 23/01/1994 23/01/2014 SC 817
256 Weps Franciszek ur. 06/10/1890, zm. 16/09/1951 12/11/2007 SC 1023
257
258 Węgrzyn Ewa ur. 08/04/1960, zm. 19/07/1965 27/06/2018 SC 1105
259
260
261 Wilczek Emilia ur. 25/03/1904, zm. 29/07/1988 01/08/2008 SC 1037
262 Wilk Zygmunt ur. 14/04/1949, zm. 02/01/1997 04/01/2017 NC 158
263 Wisiorek Gertruda ur. 20/02/1926, zm. 06/11/1991 06/11/2011 SC 762
264
265 Wleklińska Maria ur. 20/09/1904, zm. 23/01/1983 23/01/2003 SC 1065
266 Wlekliński Sylwester ur. 19/11/1900, zm. 15/09/1961 02/03/2008 SC 1064
267
268 Włosiński Antoni ur. 06/06/1895, zm. 05/02/1946 27/01/2008 SC 860
269 Wohlfahrt Gerard ur. 27/03/1939, zm. 06/07/1992 06/07/2012 NC 54
270 Wolny Augustyn ur. 19/12/1905, zm. 08/04/1975 08/04/1995 SC 42
271 Woźniak Franciszek ur. 05/10/1930, zm. 15/03/1989 17/03/2009 SC 77
272 Woźniak Kazimierz ur. –/–/—-, zm. –/–/1987 20/01/2008 SC 877
273 Woźnica Antonina ur. 30/06/1906, zm. 20/01/1996 20/01/2016 SC 323
274
275 Wypchoł Anna ur. 26/11/1916, zm. 18/05/1990, Wypchoł Stefan ur. 26/12/1914, zm. 09/07/1990 09/07/2010 NC 9
276 Zadora Izabella ur. 09/03/1962, zm. 11/11/1964 20/11/2007 SC 1107
277 Zandecka Hildegarda ur. –/–/—-, zm. –/–/1985 01/01/2005 SC 648
278 Ziebura Bronisław ur. 04/07/1937, zm. 15/03/1988 09/03/2008 SC 1119
279
280 Zmełty Renata ur. 01/11/1971, zm. 24/05/1995 24/05/2015 NC 118
281 Zycha Irena ur. 24/04/1930, zm. 21/11/1996 21/11/2016 NC 151
282
283 18/10/2004 NC 140
284 23/04/2009 SC 810
285 01/01/2011 SC 1043